Hakkımızda
633
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-633,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-633

Hakkımızda

Lozan Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

2019 Yılında İzmir Alsancak’ta kurulan Lozan dent, son teknoloji cihazları ile ağız ve diş sağlığı konusunda siz değerli hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır. Güçlü arkaplan, yüksek tecrübe birikimi, titiz çalışma ve hasta memnuniyeti odaklı çalışmakta olan polikliniğimiz günümüz teknolojini de siz kıymetli hastaları için yakın takip etmekte ve cihazlarını günümüz şartlarına göre sağlığınız için yenilemektedir.

Uzman kadrosu ile hızlı büyüyor!

Her geçen gün hastaları tarafından övgüyle bahsedilmeyi amaçlayan vizyon ile hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Sizin ağız ve diş sağlığınız için var gücüyle çalışmakta ve profesyonelliğin insanın sadece kendisi için değil, hizmeti verdiği hastaları içinde anlam taşıması gerektiğinin altını çizerek bu yolda gelişme göstermeye kendini şartlandırmıştır.

Book your appointment today for free

Randevu Mesajı Bırakın Sizi Arayalım

Nasıl Yardımcı Olabilrim?